Profi-izol, s.r.o.

Distributor tepelných a protipožárních izolací

Firma Profi-izol, s.r.o. se zabývá distribucí tepelných, zvukových a protipožárních izolací z minerální a skelné vlny, pěnového a extrudovaného polystyrenu a příslušenství pro zateplovací systémy. Na trhu působíme již od roku 1996 jako ryze česká společnost.

Cílem naší společnosti je dodat obchodním partnerům  široký výběr izolačních materiálů a poskytnout komplexní poradenství a technický servis. Zaměřujeme se pouze na kvalitní, ekologické, zdravotně nezávadné a certifikované výrobky světoznámých značek. Díky dlouhodobé spolupráci s dodavateli se nám daří dodávat tyto materiály za velmi dobrý poměr kvalita/cena.

Výhodou naší firmy je individuální přístup ke každému zákazníkovi. Nabízíme kompletní zákaznickou podporu od počátečních kalkulací, přípravy projektů, realizaci. Součástí naší nabídky je i konzultantská činnost. Poradíme Vám při výběru stavebních materiálů tak, aby odpovídaly Vašim potřebám a požadavkům, pomůžeme s logistikou, zajistíme poprodejní servis. Spokojenost zákazníka je naším prvořadým úkolem!

Copyright © Profi-izol, s.r.o. | Administrace